Odborníci, kteří mají letité zkušenosti se všemi obory elektroinstalací vám ve vašem domě nainstalují rozvody, které budou spolehlivě plnit vaše požadavky a přidají i něco navíc…
Nevlastníme certifikáty typu ISO, nepoužíváme SAP a je to znát na našich cenách. Povinné certifikáty a školení ale samozřejmě máme. A hlavně to děláme už strašně dlouho.
Nepotřebujete projekt (pokud ho tedy nevyžaduje stavební úřad). Projdeme s vámi dům, nebo byt a na místě s ohledem na vaše potřeby s vámi vymyslíme optimální rozmístění vypínačů, světel, zásuvek, datových vývodů, hlásičů EZS, audio/video rozvodů, domácí automatizace a pokusíme se vymyslet řešení i velmi zvláštních požadavků (to děláme s chutí). Nebráníme se nejjednodušším, ale nebojíme se realizovat i velmi komplikovaná řešení.

Dodáváme zařízení od osvědčených výrobců.  Nechtějte po nás instalaci obskurních zařízení, musíme totiž myslet na vaši bezpečnost (pracujeme přeci s elektrikou). A musíme udělat revizi všeho, co jsme u vás provedli.

Náš revír je Praha a okolí, nejvíce se pohybujeme v sektoru mezi D5 a D11.

Jestliže hledáte spolehlivou firmu, která vyřeší všechny vaše starosti s elektrikou, volejte hned teď na číslo +420 777 798 411. Pokud nebude hluboká noc, nebo neděle, určitě se domluvíme…